Wydarzenia
sobota, 27 kwiecień 2019 21:38

DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI - 27.04.2019r.

27.kwietnia po raz kolejny nasza szkoła zaprosiła na Dzień Otwartych Drzwi. Zgodnie z intencją organizatorów impreza ma na celu umożliwienie bezpośredniego kontaktu z nauczycielami różnych specjalności: rozmowa, sprawdzenie predyspozycji muzycznych do gry na danym instrumencie, wreszcie możliwość obejrzenia i posłuchania wybranych instrumentów – to magnes, który co roku przyciąga zainteresowanych, zarówno dzieci, jak i rodziców.
W tym roku akcentem muzycznym były występy zespołów kameralnych. Usłyszeliśmy duet akordeonowy, trio gitarowe, duet harfowy oraz kwartet saksofonowy. Zgromadzona w auli szkolnej publiczność gorąco przyjęła prezentacje naszych uczniów.
Słodki poczęstunek oraz kawa w to sobotnie, pochmurne przedpołudnie doskonale uzupełniły część informacyjno- dydaktyczną. Możliwość rozmowy i rodzicielskiej konsultacji z przedstawicielami Rady Rodziców pozwoliło uzyskać pełny, bardzo praktyczny obraz kształcenia w szkole muzycznej.
Dziękując za zainteresowanie naszą ofertą edukacyjną zapraszamy na pozostałe spotkania z cyklu zajęć przygotowawczych dla kandydatów do szkoły I i II st. szczegółowe informacje – w zakładce: rekrutacja.

Czytany 1571 razy