Wydarzenia
czwartek, 10 wrzesień 2020 19:59

NAGRODA KULTURALNA PREZYDENTA MIASTA ZIELONA GÓRA PANA JANUSZA KUBICKIEGO DLA PAŃSTWOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ I i II ST. IM. MIECZYSŁAWA KARŁOWICZA W ZIELONEJ GÓRZE

W dniu 10 września podczas Uroczystej Sesji Rady Miasta Dyrektor Szkoły Honorata Górna odebrała Nagrodę Kulturalną Prezydenta Miasta na rok 2020 dla naszej Szkoły.

" Dziękuję w imieniu całej społeczności Szkoły, to dla nas wszystkich znaczące wyróżnienie. Dziękuję wszystkim, którzy dostrzegają i doceniają wkład naszej Szkoły w rozwój kultury muzycznej Zielonej Góry. 
Przed Szkołą kolejne dziesięciolecia, jestem pewna, że  równie udane i budujące......."
Na zakończenie uroczystości wszyscy zebrani wysłuchali brawurowej interpretacji utworu Alaina Crepina  Tribute to Sax w wykonaniu tegorocznego absolwenta naszej Szkoły Filipa Domareckiego z klasy saksofonu Bronisława Krzystka. 
Młodemu artyście na fortepianie akompaniowała Anna Sierżan.
Czytany 317 razy